Anonymous user
wikishia:Wikiproject Hajj: Difference between revisions
m
→Wanted Articles
imported>Bahrami |
imported>Bahrami |
||
Line 595: | Line 595: | ||
| [[:fa:قربانی|قربانی]] | | [[:fa:قربانی|قربانی]] | ||
| No Farsi | | No Farsi | ||
|- | |||
|[[Days of Tashriq]] | |||
|[[:fa:ایام تشریق|ایام تشریق]] | |||
| | |||
|} | |} |