Anonymous user
wikishia:Wikiproject Hajj: Difference between revisions
m
→Wanted Articles
imported>Bahrami |
imported>Bahrami |
||
Line 598: | Line 598: | ||
|[[Days of Tashriq]] | |[[Days of Tashriq]] | ||
|[[:fa:ایام تشریق|ایام تشریق]] | |[[:fa:ایام تشریق|ایام تشریق]] | ||
| | |||
|- | |||
|[[al-'Umra al-Mufrada]] | |||
|[[:fa:عمره مفرده|عمره مفرده]] | |||
| | | | ||
|} | |} |